Hoppa över navigering, hoppa direkt till textinnehållet Hoppa till navigeringen Om webbplatsen, tillgänglighetsinformation Startsida Nyheter Webbkarta Sökfunktion Vanliga frågor och svar Hjälp Kontakt

Välkommen till MSB! Vi använder kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på bästa sätt samt för statistik. Om du fortsätter, utan att ändra dina inställningar, så godkänner du att cookies från msb.se används.
Läs mer om kakor och hur vi använder dem samt hur du kan ändra dina inställningar

Kontaktinformation för Fronter

Tipsa om artikeln

Systemansvarig Fronter

Håkan Lilja
hakan.lilja@msb.se
010-240 21 06

Lokal Frontersupport

(Ger support på frågor om funktionalitet och användning av verktyg)

Karlstad/Stockholm

Ingrid Karlsson
ingrid.karlsson@msb.se
010-240 52 38

Sandö

Andreas Gustavsson
mailto:andreas.gustavsson@msb.se.
010-240 22 21

Revinge

Charlotte Christoffersen
charlotte.christoffersen@msb.se
010-240 36 41

Lokal Fronteradministratör

Administrerar deltagare (lägger in deltagare, ändrar lösenord)

Karlstad/Stockholm

Ingrid Karlsson
ingrid.karlsson@msb.se
010-240 52 38

Sandö

Karin Fröhlén
karin.frohlen@msb.se
010-240 21 19

Revinge

Venia Daib Beckvid
venia.beckvid@msb.se
010-240 35 87

Marianne Jönsson (SMO, RI)
marianne.jonsson@msb.se
010-240 35 25

Ann-Louise Johansson (RL, TILLSYN, RUB)
ann-louise.johansson@msb.se
010-240 36 80

Support

(Skapa rum, pedagogiska anpassningar samt övrig support som inte samordnare och administratörer ger)

frontersupport@msb.se

Publicerad: 2014-03-10 kl. 11:24 | Senast granskad:2016-04-05 kl. 15:58
Kontakt:
Håkan Lilja Hakan.Lilja@msb.se